KONST / Litografier / Färglitografi 16197208
nr 1619 7208
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Signerad, numrerad 105/250. Färglitografi, bildmått: 42x50, yttermått inklusive ram. 64x73 cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:14:52
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund